Twitch zmienia swój wygląd!

Twitch zmienia swój wygląd!

Wczoraj rozpoczął się tegoroczny Twitchcon w Kalifornii. Wraz ze startem wydarzenia, Twitch poinformował o zmianach dotyczących wyglądu platformy, a także o nowej identyfikacji wizualnej marki!


Istotna zmiana dotyczy przede wszystkim logo platformy. Czcionka jest nieco bardziej ciasna, a jej obrys został poszerzony. Zmieniono także cień napisu, który od teraz będzie występował w kilku wersjach gradientowych. Ważny pozostaje fakt, że fiolet będzie nadal głównym kolorem Twitcha, został jednak zmieniony nieco jego odcień.Kolejne zmiany znajdziemy zaraz po wejściu na platformę. Niezarejestrowanych użytkowników przywita nowe hasło, którym Twitch chce zachęcić do założenia konta na stronie. Sam layout serwisu także uległ drobnej zmianie. Zobaczcie go sami poniżej:Na ten moment zmiany pojawiły się w webowej wersji aplikacji oraz na komputerach, ale wkrótce mają zawitać także do aplikacji na smartfony. Co sądzicie o metamorfozie Twitcha? Podoba wam się nowa wersja platformy?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.