Twitch w ogniu krytyku po dodaniu nowego rodzaju reklam

Twitch w ogniu krytyku po dodaniu nowego rodzaju reklam

Twitch postanowił wprowadzić nowy format reklam. Spoty pojawiać mają się nawet w środku transmisji na żywo. Użytkownicy platformy krytykują firmę Amazon za taką decyzję.


Jak poinformowali przedstawiciele Twitcha, usługa wzbogaciła się o nowy format reklam. Te aktywować mają się w losowym momencie podczas oglądania transmisji na żywo. Odbiorca może więc w nieświadomy sposób przegapić jakiś ważny fragment streama.Nic więc dziwnego, że użytkownicy Twitcha ostro skrytykowali taki krok. Firma Amazon zmuszona była odpowiedzieć na zarzuty. Reklamy mają być eksperymentem, który wcale nie musi zostać finalnie wdrożony.Najprawdopodobniej więc spoty w trakcie transmisji zostaną wycofane. Ich implementacja mogłaby poskutkować licznymi protestami i spadkiem popularności platformy. Na ostateczną decyzję należy jednak poczekać.

 

Co sądzicie o nowości na Twitchu? Dajcie znać w komentarzach! 


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.