Twitch zaprezentuje trzy nowe seriale

Twitch zaprezentuje trzy nowe seriale

Ostatnimi czasy ludzie w siedzibie Twitch.tv zdecydowanie nie próżnują. W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję pisać o wkroczeniu Twitcha na rynek gier komputerowych. Nie jest to jednak koniec ekspansji streamowego giganta. Tym razem przyjmuje on kolejną rolę - stacji telewizyjnej!


Już piątego kwietnia na kanale Twitch Presents zadebiutują pilotażowe odcinki trzech nowych seriali od Amazon prime video (siostrzana firma Twitch.tv, należącego do amazon.com). Premierowe epizody Oasis (dramat science-fiction), The Legend of Master Legend (komediodramat) oraz Budding Prospects (komedia) będą wielokrotnie puszczane w 120-minutowym bloku, przez cały dzień. Więcej informacji na temat seriali można znaleźć na oficjalnym blogu Twitch.tv. Zainteresowanie danymi produkcjami, reakcje i opinie widzów  pozwolą zadecydować, co stanie się następnym serialem z serii Amazon Original.Nie jest to pierwszy przypadek prezentowania serialowych nowości poprzez tę platformę streamingową - w zeszłoroczne wakacje Amazon również użył Twitcha do promocji seriali (The Tick oraz Jean Claude Van Johnson), natomiast zaledwie kilka dni temu dobiegł końca, trwający 17 dni, maraton Power Rangers, podczas którego Twitch streamował wszystkie 23 sezony (823 odcinki) serialu.

Choć większość użytkowników Twitcha to gracze, nie należy ich postrzegać jedynie w tej kategorii - do tej pory niezwiązane z grami projekty cieszyły się sporą popularnością i pozytywnymi reakcjami. Co za tym idzie, jest to świetny sposób na sprawdzenie potencjału danej produkcji, choćby poprzez ilość widzów czy obserwację komentarzy, które z pewnością na bieżąco będą się pojawiać na czacie kanału.

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl