Twins Style (@twinsstylee) TikTok

Twins Style (@twinsstylee) TikTok

Twins Style to duet braci występujący na TikTok pod nickiem @twinsstylee. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów TikTokerów w Polsce. Bracia posiadają ponad 3.3 miliona obserwujących oraz ponad 85 milionów serduszek. Współpracowali już m.in. z takimi markami jak Wawel, Tymbark czy Scrabble. Bracia interesują się m.in. fotografią i filmem.


Twins Style - wiek


Bracia Twins Style urodzili się w 1998 roku.


Twins Style - TikTok


Twins Style na TikTok znani są przede wszystkim z kreatywnych wideo z wykorzystaniem wielu przejść, przy których używają wielu przedmiotów. Od jakiegoś czasu w swoich produkcjach używają także efektów z wykorzystaniem greenscreena.


@twinsstyleeBeing Good pays off! 🐨💔♬ Falling - Trevor DanielTwins Style - Instagram


Twins Style posiadają własnego instagrama @twinsstyle1Prowadzą go od 2017 roku i na ten moment dodali ponad 270 zdjęć. Ich profil jest obserwowany przez ponad 105 tysięcy użytkowników.


Twins Style - YouTube


Twins Style posiadają kanał na YouTube od 2017 roku. Kanał nosi nazwę Twins Style i do tej pory opublikowane zostały na nim zaledwie 3 materiały. Kanał Twins Style na YouTube subskrybuje ponad 20 tysięcy osób.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.