TVP z transmisją walki KSI vs. Logan Paul

TVP z transmisją walki KSI vs. Logan Paul

Nie tak dawno informowaliśmy Was o przedpremierowym sukcesie finansowym walki KSI vs. Logan Paul. We wpisie zawarliśmy także wzmiankę, że starcia nie będzie można oficjalnie oglądać w Polsce. Sytuacja się nieco zmieniła.


Organizator wydarzenia opublikował specjalną grafikę z listą miejsc i regionów, gdzie obejrzeć będzie można pojedynek popularnych influencerów. Na liście znalazła się... Polska oraz Telewizja Polska.

Transmisja z gali w Los Angeles odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (9.11) o godzinie 3:40 na kanale TVP Sport, stronie TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.Dla osób zainteresowanych walką jest to zapewne świetna wiadomość. Zwolnienie z płacenia za Pay-Per-View + możliwość legalnego oglądania wydarzenia w Polsce przed telewizorem? Oby więcej takich inicjatyw.

Źródło: TVP

 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.