Kanał tvgry.pl bije rekordy popularności!

Kanał tvgry.pl bije rekordy popularności!

W momencie, kiedy kanały głównie poświęcone grom komputerowym tracą na popularności, zespół odpowiedzialny za tvgry.pl bije rekordy w aspekcie wyświetleń i wzrostu zainteresowania swoją twórczością. Nie obeszło się oczywiście bez konkretnego podsumowania tego stanu rzeczy.


Kilka dni temu kanałowi tvgry.pl wybiło na YouTube'owym liczniku 600 tys. subskrypcji, czego oczywiście gratulujemy. Na uwagę zasługuje jednak nieco inny fakt, którym redakcja oczywiście nie omieszkała się pochwalić. Chodzi oczywiście o rekordowy miesiąc pod względem oglądalności. W styczniu bowiem ich materiały wyświetlone zostały 14,7 miliona razy, a w skali miesiąca na ich profil przybyło około 25 tys. nowych osób, co daje na chwilę obecną 22 miejsce w ogólnym rankingu polskich kanałów w serwisie YouTube.

Kanał tvgry.pl znajduje się na 22 miejscu w ogólnym zestawieniu polskich kanałów w serwisie YouTube


Łączna liczba wyświetleń na kanale to około 275 miliona - ponad połowa to wynik osiągnięty w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. W związku z tymi wszystkimi osiągnięciami redakcja tvgry.pl przygotowała także specjalną infografikę, w której zawarła najważniejsze fakty odnośnie do tytułowego wydarzenia oraz porównała swój kanał z innymi (dużo większymi zresztą) kanałami o podobnej tematyce -  pod ostrzałem znaleźli się ReZigiusz, ROJSON oraz Izak.

Infografika przygotowana przez redakcję tvgry.pl oraz GRYonline.pl


Taki wynik to na pewno zasługa całej ekipy pracującej nad publikowanymi materiałami, a także wszystkich, którzy na oglądanie tych treści się pokusili. Jeszcze raz gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju kanału!

 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.