Redakcja tvgry.pl przeprowadzi wyjątkowy stream charytatywny

Redakcja tvgry.pl przeprowadzi wyjątkowy stream charytatywny

Jesteśmy zdania, że każdą akcję mającą na celu pomoc drugiemu człowiekowi warto nagłaśniać i promować. Nie inaczej jest w przypadku wyjątkowych transmisji na żywo, podczas których zbierane są środki na rzecz konkretnej sprawy. Taki stream przeprowadzić postanowiła redakcja tvgry.pl.


Na jej oficjalnym profilu pojawił się bowiem specjalny post oznajmiający o tytułowym projekcie - chłopaki wraz z organizatorami wydarzenia Cracow Games Days 2018 wpadli na świetny pomysł zrealizowania całodobowej transmisji na żywo.  Cały dochód zostanie przeznaczony na fundację Mam Marzenie.

Fundacja "Mam Marzenie" już od 15 lat pomaga chorym dzieciom


Zapytacie pewnie, co będzie ciekawego dziać się podczas tych 24 godzin. Przede wszystkim cała redakcja tvgry.pl będzie ogrywać różne produkcje i rozmawiać z widzami na rozmaite tematy. Na tę okazję zaproszeni zostali również ciekawi goście, którzy z pewnością urozmaicą ten stream - mowa tutaj o chociażby takich osobach jak Quaz, NrGeek czy Generator Frajdy.Transmisja na żywo odbywać się będzie w dniach 29-30 czerwca. Trzymamy kciuki za jej powodzenie i z pewnością sami będziemy oglądać i wspierać charytatywny stream.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.