Turpat odpowiada na film BORBOBtv!

Turpat odpowiada na film BORBOBtv!

Wczoraj informowaliśmy na naszej stronie o filmie na kanale BORBOBtv dotyczącym usunięcia sporej ilości MATERIAŁÓW za sprawą Turpata, założyciela kanału GIMBY NIE ZNAJO. Wielu czekało na odpowiedź tej drugiej strony na zamieszczony film. Późnym wieczorem takowa pojawiła się w sieci.


Około godziny 23.00 na głównym kanale Turpata pojawił się film "O zastrzeganiu znaków towarowych i dramie z BorbobTV", w którym to przedstawia jego wersję wydarzeń i pogląd na całą sprawę. Jak sam zaznaczył tego materiału nie chciał nagrywać, podobnie z resztą jak BORBOBtv, ale ze względu, że nie zgadza się z tym co zostało przedstawione w omawianym wcześniej materiale, nie chciał być oczerniany i postanowił nagrać odpowiedź. W swoim filmie przedstawił początki jego drugiego kanału "GIMBY NIE ZNAJO" oraz opowiadał o ówczesnych planach zarejestrowania nazwy kanału jako znaku towarowego, tworząc swojego rodzaju markę oraz ich późniejszej realizacji, czyli przebiegu sprawy w biurze patentowym. Turpat zwrócił uwagę na fakt, że filmy BORBOBtv pojawiły się dopiero po jego materiałach, osobiście mu się nie podobają ze względu na używany w nich język i nie chciał być z nimi kojarzony ze względu na taką samą nazwę. W swoim materiale twierdzi także, że wielokrotnie próbował dogadać się z właścicielami kanału BORBOBtv, lecz jego zdaniem próba kompromisu i dogadania się została odrzucona, a on sam został niemile potraktowany. Twierdzi, że "jedynie broni swoich interesów i naprawdę chciał żeby to jakoś inaczej wyszło".

18 lipca nad ranem pojawiła się jednak kolejna odpowiedź ze strony Turpata, tym razem w nieco innym tonie:Przy okazji tego wpisu, poprzedni film został usunięty, a w jego miejsce pojawił się nowy:


Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Piszcie w komentarzach?


 

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.