Turniej CS:GO na MeetUp 2016 - w puli ponad 40 tysięcy złotych!

Turniej CS:GO na MeetUp 2016 - w puli ponad 40 tysięcy złotych!

MeetUp w Gdańsku zbliża się wielkimi krokami i z każdym dniem otrzymujemy coraz to ciekawsze nowości dotyczące tej imprezy. Tym razem pragniemy przedstawić Wam coś, co na pewno zaciekawi niejednego gracza!


25 czerwca na gdańskiej Ergo Arenie oprócz występów i okazji do spotkania z YouTuberami odbędzie się również turniej CS:GO organizowany przez ESL Polska przy współpracy z x-kom.pl. Udział w nim możliwy jest tylko i wyłącznie po przejściu odpowiednich kwalifikacji na portalu ESL Play, które zostaną przeprowadzone 20 czerwca o godzinie 19. Szczegóły dotyczące pojedynku kwalifikacyjnego znajdziecie tutaj. Jednak żeby rozpocząć cały proces zapisywania się do turnieju należy zarejestrować się w portalu ESL. Możecie zrobić to na tej stronie.


Nagrody za wygraną w turnieju są również nie byle jakie. Zwycięska drużyna otrzyma 15 tysięcy złotych, team, który zajmie drugie miejsce 10 tysięcy, a zespół plasujący się na ostatnim miejscu podium, 5 tysięcy. Oprócz tego, wszystkie drużyny, które zajmą miejsce na podium otrzymają wartościowy sprzęt od firmy ROCCAT. Cała pula nagród wynosi 40 000 zł! O szczegółach turnieju przeczytacie m.in tutaj.


Przypominamy, że do MeetUP'a zostało tylko 8 dni, więc czasu do podjęcia decyzji o wyjeździe oraz udziału w turnieju jest bardzo mało. Zastanówcie się, zamówcie bilety i ruszajcie w drogę do Gdańska na spotkanie ze swoimi ulubionymi gwiazdami ze świata polskiego YouTube'a!


APYnews robimy dla Was, i chcemy poznać Waszą opinię ponieważ planujemy ekstra zmiany!
Wypełnij ankietę, udostępnij nasz przyklejony post na facebooku i zgarnij bilet na MeetUp Gdańsk!


https://docs.google.com/forms/d/141luhdDxqnsmI7GKgxlWJRxst9c19vMZj8qkwQAXMWY/viewform?c=0&w=1


Wśród osób które uzupełnią ankietę oraz udostępnią ją znajomym rozlosujemy 2 bilety na najbliższy MeetUp Gdańsk gdzie będziecie mogli zbić 5! z Rezigiusz MultiGameplayGuy i innymi!
Dla osób które nie mogą wziąć udziału w evencie rozlosujemy smycze MeetUp!


Wybieracie się do Gdańska? Piszcie w komentarzach!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.