Już niedługo popularna seria Tube Raiders powróci w wielkim stylu!

Już niedługo popularna seria Tube Raiders powróci w wielkim stylu!

Powroty swego czasu popularnych serii/twórców są zazwyczaj przyjmowane przez daną społeczność z nieukrywaną radością. Starsi widzowie przypominają sobie wtedy o tym "lepszym okresie", a ci nowi mogą w pewien sposób poczuć panującą wtedy atmosferę.
Tak się składa bowiem, że solidną dawkę sentymentu i powrotów zaoferuje swoim widzom w najbliższym czasie Marek Hoffman (AdBuster) wraz ze swoim bratem Darkiem (SciFun). W opublikowanym niedawno vlogu wakacyjnym AdBuster zapowiedział, że pracuje nad wznowieniem popularnej niegdyś serii (a co za tym idzie kanału, na którym materiały z niej będą się pojawiać) przygodowej "Tube Raiders".Ostatni materiał dotyczący tego projektu pojawił się ponad rok temu i od tamtej pory nie wiedzieliśmy praktycznie nic na temat jego wznowienia. Wszystko uległo jednak zmianie po premierze wspomnianego wakacyjnego vloga. Okazuje się, że bracia tym razem wybiorą się do Ameryki i pojadą do "miejsca, którego próżno szukać w Europie" - Marek stanowczo oznajmił, że zadanie, którego się podjęli będzie bardzo trudne oraz kosztowne. Nie wiadomo dokładnie kiedy twórcy będą lecieć do Stanów Zjednoczonych, lecz myślimy, że warto czekać, bo efekty ich pracy będą na pewno ogromne.

AdBuster zapowiedział również kilka innych ciekawych projektów, nad którymi aktualnie pracuje, więc jeśli chcecie dowiedzieć się na temat przyszłych planów rozwojowych twórcy do zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału:


Co sądzicie o powrocie serii Tube Raiders? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.