Trzecia edycja charytatywnego streama Ekipy Fantasy ogłoszona!

Trzecia edycja charytatywnego streama Ekipy Fantasy ogłoszona!

Każde wydarzenie, którego celem jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi bez wątpienia zasługuje na aprobatę. Najbardziej liczne nagromadzenie takich zdarzeń ma miejsce właśnie w okresie przedświątecznym. Tak też jest w przypadku polskiej sceny YouTube, na której już od początku grudnia są one zapowiadane. Najczęściej są to transmisje na żywo, gdzie w czasie ich trwania zbierane są datki, które po zakończeniu streamu przekazywane są na wybrany wcześniej cel.


W tym miesiącu informowaliśmy Was już o kilku akcjach ze strony internetowych twórców. Zaczęło się od Sergiusza Górskiego, który postanowił cały dochód z grudniowych filmów i transmisji na żywo przeznaczyć na podopiecznych domu dziecka. Nie obyło się także bez powiadomienia Was o piątej odsłonie akcji "Gramytatywnie" organizowaną przez redakcję arhn.eu. Przypominamy także, że już za nieco ponad tydzień startuje kolejna odsłona "Ja, Paczka".

Wczoraj natomiast, na kanały wszystkich członków Ekipy Fantasy wrzucony został film zapowiadający trzecią edycję 72 godzinnego streamu charytatywnego. Dla przypomnienia - na ten team składają się takie osoby jak Jcob, Dev, N3jxiom, Lachu, Vibe, Kamyk i Koza. Całość akcji rozpocznie się w piątek (9.12.2016) o godzinie dziesiątej rano, lecz w porównaniu z poprzednimi odsłonami projektu zostanie wprowadzana pewna innowacja organizacyjna.

charytatywnie-72hPrzy ostatniej odsłonie charytatywnego livestreama, twórcy w zaangażowani w akcję, także opublikowali osobne materiały na swoich kanałach.


Całość podzielona zostanie na trzy cykle prowadzone na trzech różnych profilach (z czego każdy będzie trwał 24 godziny) - pierwszy, piątkowy, prowadzony będzie przez Jcoba, Deva i N3jxioma na Hitboxie Jcoba. Następny rozpocznie się automatycznie po zakończeniu pierwszego o 10:00 w sobotę i prowadzącymi będą Lachu i Vibe, a transmisja odbywać się będzie na Hitboxie Lacha. Ostatni etap trzydobowego live'a zacznie się w niedzielę o 10:00 i zapraszają na niego Kamyk, i Koza. Będzie on prowadzony na Hitboxie Kamyka.

Jeśli chodzi natomiast o cel całego przedsięwzięcia to tym razem suma pieniędzy zebrana podczas tych 72 godzin przeznaczona zostanie na fundację "Mam serce" i dzieci znajdujące się pod jej opieką oraz na te znajdujące się w hospicjum w Opolu. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi tejże akcji:

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.