Wystartował trzeci sezon serii

Wystartował trzeci sezon serii "Pozdro z KRLD"!

Korea Północna to kraj, który zazwyczaj kojarzy się tylko z terrorem i dyktaturą. Często możemy usłyszeć w mediach o zagrożeniach związanych z charakterem polityki prowadzonej przez tamtejsze władze. Czy jednak na pewno jest tam aż tak strasznie?
Już niedługo będziemy mogli przekonać się o tym na własne oczy śledząc trzeci sezon przygód Emila Truszkowskiego z kanału Pozdro z KRLD. Od dłuższego czasu swoje zainteresowanie tym kontrowersyjnym krajem okazuje nagrywając ciekawe materiały prezentujące przeróżne miejsca i zwyczaje panujące w Korei Północnej. Przebywał tam przez ostatni tydzień lipca, a pierwsze wyniki tej wycieczki możemy już oglądać na YouTube. Kilka dni pojawił się zwiastun trzeciego sezonu.Niedługo musieliśmy czekać na pierwszy właściwy materiał z podróży do Korei Północnej. Tym razem Emil nie wyruszył do tego kraju sam, lecz z jeszcze jedną osobą, która skorzystała z opcji wycieczki do Korei wraz z twórcą (Emil organizuje tego typu wyjazdy - każdy chętny może się do niego zgłosić i wraz z Pekinu pojechać z nim dalej). W opublikowanym wczoraj materiale możemy zobaczyć chociażby stolicę Chin oraz mieszczącą się tam ambasadę Korei Północnej.Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych odcinków, bo nie często zdarza się okazja, aby zobaczyć jak wygląda Korea Północna z oczu polskiego turysty.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.