Tryb ciemny w aplikacji Facebooka trafił do pierwszych osób

Tryb ciemny w aplikacji Facebooka trafił do pierwszych osób

Na dzień dzisiejszy twórcy aplikacji, z których korzystamy najczęściej, starają się zmieniać je tak, aby ich użytkowanie było dla nas jak najbardziej komfortowe. Dlatego właśnie wiele z nich występuje również w trybie ciemnym, co ma duży wpływ na pracę baterii. Dłuższy czas czekaliśmy na takie samo rozwiązanie ze strony aplikacji Facebooka i wygląda na to, że wreszcie możemy poczuć się spełnieni!


Facebook potwierdził redakcji The Verge, że pierwsza grupa użytkowników aplikacji na system iOS może już przejść na tryb ciemny. Ponoć zastosowano w nim z grubsza te same odcienie i rozwiązania co w aplikacji na komputery osobiste. Niestety nikt nie wie, kiedy wszyscy użytkownicy Facebooka będą mogli cieszyć się z ciemnej wersji, na razie jest to raczej wąskie grono osób.Pozostaje nam jedynie czekać i patrzeć z zazdrością na screenshoty zadowolonych wybrańców. Miejmy nadzieję, że Facebook w końcu zacznie działać w tej kwestii szybciej i tryb ciemny aplikacji stanie się podstawową funkcją dla każdego użytkownika.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.