Trwają mecze grupowe Mistrzostw Polski w CS:GO!

Trwają mecze grupowe Mistrzostw Polski w CS:GO!

Ostatnie mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski w Counter-Strike Global Offensive dobiegły końca. Po zaciekłych rozgrywkach zostało wyłonionych 8 drużyn, które zmierzą się w fazie grupowej.


Nie tak dawno zakończyły się ostatnie pojedynki do fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Meczami decydującymi były starcia pomiędzy drużyną iNETKOXTV a Pompa Team Yellow oraz pomiędzy PRIDE i PGT. Ostatecznie zwycięsko z tych pojedynków wyszły ekipy iNETKOX i PRIDE, pewnie wygrywając wynikiem 2:0. Dało im to możliwość dalszej gry o Mistrzostwo Polski.Osiem drużyn zostało podzielonych na dwie grupy. W grupie A zmierzą się ze sobą drużyny: broniący tytułu mistrza Team Kinguin,  ALSEN-Team, iNETKOXTV oraz Izako Boars. W grupie B zobaczymy natomiast ekipy:  Pride, PACT, Venatores i ZWIERZĘTA.

Pierwsze mecze zostaną rozegrane już dzisiaj. Team Kinguin podejmie się walki z drużyną iNETKOXTV o godzinie 19:00. Godzinę później zobaczymy mecz pomiędzy ALSEN-Team a Izako Boars. Nazajutrz natomiast Venatores zmierzy się z PRIDE o planowanej 19:00, a drużyna PACT zagra z ZWIERZĘTA około 20:00. Wszystkie mecze grupowe będą transmitowane na ESL.TV Polska, a komentować je będzie Maciej "Morgen" Żuchowski i Kuba "Kubik" Kubiak.


Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.