Trwa wielka awaria Messengera!

Trwa wielka awaria Messengera!

Messenger napotkał dziś na spore problemy. Dnia 10 grudnia 2020 roku, większość użytkowników nie może korzystać z komunikatora, a dla części jest to bardzo utrudnione. 


Pierwsze problemy Messengera rozpoczęły się nad ranem, jednak po godzinie 11:00, ilość zgłoszeń użytkowników zaczęła znacznie rosnąć. Oznacza to, że wielu z nich ma problem z korzystaniem z aplikacji Facebooka.Awaria Messengera 10.12.2020 dotyczy zarówno komunikatora Messenger jak i przeglądarkowej wersji aplikacji. Użytkownicy cały czas widzą komunikat o łączeniu się z serwerem, a wiadomości nie dochodzą lub dochodzą ze znacznym opóźnieniem i ze złym oznaczeniem.

Tak w tej chwili wygląda mapa awarii Facebooka (stan na 11:45): Na ten moment nie jest jasne, co jest przyczyną awarii. Jak gigant poda informacje na ten temat, powyższy artykuł zostanie zaktualizowany.

Aktualizacja - 16:00: Awaria została naprawiona, o czym poinformowali moderatorzy serwisu. Na ten moment nie wiemy nadal, co dokładnie było jej przyczyną. 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.