Trwa charytatywny stream Leha!

Trwa charytatywny stream Leha!

Właśnie trwa charytatywny stream Leha. Tym razem twórca zbiera pieniądze na fundacje DKMS, która zajmuje się poszukiwaniem dawców dla pacjentów potrzebujących przeszczepu krwiotwórczych komórek macierzystych. Dla widzów streamer przygotował wiele nagród. 


Transmisja rozpoczęła się około godziny 12, a cały dochód z donejtów od widzów Leha zostanie oddany fundacji DKMS. Twórca przygotował także masę nagród dla wszystkich widzów, które rozdawane są na streamie co godzinę. Charytatywny stream będzie trwać mniej więcej do północy.

Leh wie także jak zachęcić swoich widzów do pomagania. Nagrody to jedna sprawa, jednak osoba, która podczas charytatywnej transmisji wpłaci najwięcej pieniędzy, będzie miała okazję wygrać spotkanie ze streamerem. Twórca przyznał także, że jeśli zwycięzca będzie miał na to ochotę, to może on zaproponować nawet wyjście na imprezę w towarzystwie zarówno Leha, jak i Izaka.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.