"Trenuj z Krzychem" - pierwsza książka Krzysztofa Golonki!

"Trenuj z Krzychem" - pierwsza książka Krzysztofa Golonki!

Książki pisane przez YouTuberów to żadna nowość. Jednak chyba po raz pierwszy w historii będziemy świadkami poradnika piłkarskiego z interesującymi poradami, zaleceniami czy przemyśleniami, którego autorem jest znany twórca nagrywający materiały właśnie związane z popularną niemal na całym globie grą drużynową.


Mowa oczywiście o Krzysztofie Golonce, który w chwili pisania tego artykułu ma na swoim koncie ponad 600 tys. subskrypcji oraz 261 filmów i jego nowym dziele jakim jest właśnie wspomniana wyżej książka, której premiera odbędzie się 17 sierpnia w całej Polsce. Nosi ona tytuł "Trenuj z Krzychem", czyli identycznie jak jego kanał na YouTube. Na około 270 stronach oraz w 13 rozdziałach Krzychu zawarł to, czego nauczył się przez 20 lat swojej piłkarskiej kariery począwszy od trików, które prezentuje również w formie wideo, a skończywszy na poradach dotyczących odpowiedniego sprzętu oraz doboru butów. Jeżeli jesteście zainteresowani twórczością Krzysztofa i jeszcze nie zamówiliście pre-orderu jego nowego dzieła możecie to zrobić tutaj.
Trenuj z Krzychem Okładka książki "Trenuj z Krzychem".

Premiera "Trenuj z Krzychem" zbliża się wielkimi krokami, toteż autor postanowił zamieścić na swoim kanale film, na którym prezentuje sam wygląd książki oraz jej zawartość. Zapowiedział również pięć spotkań autorskich w pięciu różnych miastach Polski - Warszawie (16 sierpnia), Krakowie (17 sierpnia), Katowicach (20 sierpnia), Łodzi (5 września) oraz Szczecinie (6 września) - gdzie będzie miał okazję porozmawiać z fanami swojej twórczości o przygodzie z piłką nożną jak i samej książce. W materiale zapewnił, że nikt nie wyjdzie ze spotkania bez zdjęcia tudzież autografu. Jeżeli chcecie dowiedzieć co znajduje się w poszczególnych rozdziałach książki zapraszamy poniżej:
Jesteśmy bardzo ciekawi jak książka prezentuje się na żywo i gratulujemy Krzychowi takiego sukcesu jakim jest wydanie swojej własnej książki.


Jakie macie odczucia dotyczące nowego dzieła Krzysztofa? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.