Jest oficjalny trailer Call of Duty: World War II

Jest oficjalny trailer Call of Duty: World War II

Ostatnie dni dla fanów serii Call of Duty przeminęły pod znakiem oczekiwania na pierwszy oficjalny zwiastun produkcji. Jego premierę mogliśmy oglądać na wielu transmisjach na żywo - teraz jest on dostępny już na oficjalnym kanale serii na YouTube.


Jakiś czas temu byliśmy świadkami wycieknięcia grafik z rzekomo nowej części Call of Duty, która to ma powrócić do korzeni i odejść od futurystycznych klimatów - artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Nie musieliśmy jednak zbyt długo czekać na potwierdzenie niepewnych plotek przez twórców gry. Wraz z ujawnieniem oficjalnej informacji o nadchodzącym Call of Duty: World War II upublicznionych zostało kilka ciekawych zdjęć wprost z produkcji, o czym przeczytać możecie w tym miejscu.Tymczasem na YouTube trafił pierwszy zwiastun nowego tytułu od Activision. Dwuminutowy klip ukazuje, że twórcy postanowili ostatecznie zerwać kontakt z futurystyczną technologią na rzecz typowych dla serii Call of Duty klimatów drugiej wojny światowej. Sądząc po wstępnych ocenach tego materiału, sama gra z pewnością zostanie przyjęta przez ogół lepiej aniżeli jej poprzednik, który spotkał się ze srogą opinią wielu fanów.Według nas powyższy trailer to dopiero swoisty wstęp do kolejnych, solidnych zapowiedzi nowego Call of Duty. Premiera gry już 3 listopada tego roku - mamy nadzieję, że to ostateczny termin.

 

Co sądzicie o pierwszym zwiastunie Call of Duty: WWII? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.