Poznaliśmy datę premiery Toy Story 4!

Poznaliśmy datę premiery Toy Story 4!

Naprawdę mało jest filmów animowanych, które budziłyby tak duże emocje jak seria Toy Story. Po głośnej trójce, od której minęło już przecież 8 lat i po wielu zawirowaniach nareszcie przyszedł czas na część oznaczoną numerem cztery. Co przyniesie nam kolejny hit?


Twórcy ze studia Pixar bardzo wysoko postawili sobie poprzeczkę związaną z kolejną częścią jednej z najpopularniejszych animacji. Słychać wręcz głosy, że Toy Story powinno być zamkniętą trylogią i że czwórka może jedynie popsuć świetne wrażenie jej poprzedniczek. Z drugiej strony jednak wiele osób czekało na zapowiedź kolejnej części chyba jeszcze bardziej niż w przypadku nowego filmu z Iniemamocnymi w rolach głównych. W końcu pierwsza część przygód Chudego i Buzza to dla wielu jedna z najważniejszych bajek wczesnego dzieciństwa. Ogłoszenie daty premiery filmu cieszy tym bardziej, że była ona wielokrotnie przesuwana i powoli tracono nadzieję, że film w ogóle pojawi się w najbliższych latach.Inną kwestią jest fabuła kolejnej części. Dla przypomnienia w trójce zabawki zmieniły swojego właściciela i trafiły w ręce małej Bonnie. Czy więc wątek dotyczyć będzie bezpośredniej kontynuacji i ich perypetii już w nowym domu? A może scenarzyści przesuną czas akcji w inne miejsce? Póki co możemy się jedynie domyślać.

Data światowej premiery została wyznaczona na 21 czerwca 2019 roku, czyli za nieco ponad rok. W Polsce zapewne film pojawi się trochę później. Oczywiście czekamy z niecierpliwością i już dziś zaznaczamy tę datę w kalendarzu, bo takiego seansu po prostu nie można przegapić.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.