Nowy prowadzący Topowych Teorii Spiskowych - są pierwsze materiały

Nowy prowadzący Topowych Teorii Spiskowych - są pierwsze materiały

Topowe Teorie Spiskowe to kanał, który zajmuje się różnymi tajemniczymi zdarzeniami. Program ogląda prawie 200 tysięcy osób, którzy chętnie doszukują się różnych teorii spiskowych. Niedawno na kanale tym zaszły duże zmiany.


Dotychczas, kanał prowadził Marco Kubiś. To jego głos mogliście usłyszeć podczas filmów o teoriach spiskowych z całego świata. Kanał był polską wersją anglojęzycznego programu „Alltime Conspiracies”. Jednak, na początku lutego, seria została zmieniona i nie powróci w starej formie. Ostatnio zmienił się także jej prowadzący. Jest nim teraz Artur Filipowicz, znany z Topowej Dychy. To on tworzy teraz najnowsze materiały!


Kanał Teorie Spiskowe na ten moment posiada 175 tysięcy subskrypcji, a jego 99 filmy wyświetlono 16 milionów razy...


W związku ze zmianami, kanał przeszedł sporą transformację. Nowa seria będzie częściej nawiązywała do wydarzeń z Polski. Filmy będą także kręcone w terenie. Co każdą środę o godzinie 20:00, będzie pojawiał się nowy odcinek. Subskrybując kanał, nie przegapicie żadnego z nich. Więcej informacji znajdziecie w filmiku poniżej:Już następnego dnia, na kanale pojawił się pierwszy film nawiązujący do tematyki kanału. Wraz z Arturem wystąpił także Dakann. Odcinek został częściowo nagrany wedle obietnic w terenie, a dokładniej w opuszczonej atomowej kwaterze dowodzenia. Trzeba przyznać, że robi on niezłe wrażenie:Podoba Wam się twórczość nowego autora Topowych Teorii Spiskowych?