TOP5 najchętniej oglądanych polskich teledysków w marcu!

TOP5 najchętniej oglądanych polskich teledysków w marcu!

Teledyski na polskiej scenie YouTube są coraz popularniejsze. Bez problemu możemy to stwierdzić bazując na ich wyświetleniach, które z miesiąca na miesiąc nieustannie rosną. I to właśnie na ich podstawie postanowiliśmy przedstawić Wam te pięć klipów, które zrobiły w marcu furorę na YouTube.


Zewsząd słychać głosy, że polski rap to już nie to samo, co kiedyś i jest to niezaprzeczalną prawdą - wszystko bowiem się rozwija i nie da się takiego stanu rzeczy zatrzymać. Czy polska muzyka poszła w dobrą, czy złą drogę - na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam osobiście. Fakt jest jednak taki, że jej popularność z miesiąca na miesiąc rośnie, co widać gołym okiem już od dłuższego czasu.

Chociażby w lutym tylko dwa z pięciu najpopularniejszych teledysków przekroczyło próg dwóch milionów odsłon. W ubiegłym miesiącu natomiast ilość ta znacznie podskoczyła i byliśmy świadkami zapełnienia się głównej piątki klipami z wyświetleniami przekraczającymi właśnie kilkumilionową liczbę. O jakich teledyskach mowa?

Piątkę otwiera teledysk do solowego utworu PlanBe - "HOLLYWOOD$", który to powoli zbliża się do progu dwóch milionów wyświetleń.Klip do piosenki "Czego sercu nie żal" (Popek, Sobota, Matheo), który uplasował się na przedostatnim, czwartym, miejscu został obejrzany prawie dwa i pół miliona razy.Podium zamyka Kali oraz Pawbeast, których teledysk do utworu "Zwierciadło" spodobał się ponad dwóm milionom osobom.Drugą pozycję zajmuje klip Borixona, który także przekroczył już próg trzech milionów wyświetleń.Zestawienie zamyka PlanBe. Na pierwszym miejscu grupowy track Popkillera, który w momencie pisania tego artykułu przekroczył pułap trzech milionów odsłon.


Który teledysk podoba się Wam najbardziej? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.