Tak prezentuje się TOP13 wyczekiwanych premier 2017 roku według Roja!

Tak prezentuje się TOP13 wyczekiwanych premier 2017 roku według Roja!

Niedawno byliśmy świadkami wielu podsumowań minionego roku. Nie zabrakło także tych związanych z grami wideo i przedstawienia tych tytułów, które zebrały najpochlebniejsze opinie wśród graczy. Tymczasem na rynku coraz poważniej zapowiadane są te produkcje, których premiera wyznaczona jest na 2017 rok. Swoimi oczekiwaniami względem nadchodzących gier postanowił podzielić się Rojo, który w specjalnym materiale opisał trzynaście pozycji, na które czeka z największą niecierpliwością.


Ponad tydzień temu opisywaliśmy film Patryka, gdzie przedstawił swoje ultra-subiektywne zestawienie TOP 13 gier, które w minionym roku najbardziej mu się spodobały. Pierwsze miejsce zajął wtedy dodatek do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" - "Krew i Wino" polskiego studia CD Projekt RED. Poniżej zamieszczamy jeszcze raz wspomniany materiał, gdyż został wykonany naprawdę rzetelnie:Zostając jeszcze chwilę przy roku 2016 - warto przypomnieć sobie na jakie tytuły Rojo wtedy czekał. Swego czasu w specjalnym filmie opowiedział o czternastu najlepszych - jego zdaniem - premierach, które prezentują się najciekawiej. Ten, kto interesuje się grami wideo po obejrzeniu poniższego materiału zorientuje się pewnie, że kilka tytułów nie ujrzało światła dziennego w poprzednim roku. Mimo to - zapraszamy na przypomnienie sobie zeszłorocznych oczekiwań według twórcy:Jeśli w 2016 roku te kilka tytułów (jak chociażby "Outlast 2", czy "Mass Effect: Andromeda") nie doczekały się swojej premiery to jasnym jest, że została ona przeniesiona na późniejszy termin. Dlatego też w najnowszym zestawieniu jakie możemy obejrzeć na kanale Patryka pojawiają się one po raz kolejny. Oczekiwania względem bieżącego roku są jak zwykle subiektywne i to, jakie produkcje się wśród tego grona znalazły to tylko i wyłącznie zdanie Roja, który zresztą zawsze ten istotny fakt podkreśla.

Wśród trzynastu gier, na które YouTuber oczekuje najbardziej znalazło się wspomniane już "Mass Effect: Andromeda" - kolejna odsłona popularnej serii, która skradła serce Roja. Dalej pojawiły się takie tytuły jak chociażby "ELEX" - gra studia Piranha Bytes, twórców sagi "Gothic", którzy próbują swoich sił w kompletnie innym klimacie niż robili to do tej pory. Nie zabrakło także "Outlast 2" oraz "Resident Evil VII" jako wstępu do nadchodzących horrojków ze strony Patryka. Oprócz tych produkcji znalazło się także wiele innych, lecz pełną ich listę poznacie dopiero wtedy, kiedy sami zdecydujecie się na prześledzenie filmu:Z pewnością wszystkie ukazane w powyższym wideo gry zostaną na kanale Patryka ukazane. Niektóre zagoszczą jako oddzielna seria, z kilku pojawi się tylko kilka materiałów, a z pozostałych tylko krótka recenzja.

A Wy? Na jakie gry czekacie w tym roku najbardziej?


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.