Poznaliśmy najpopularniejsze filmy 2022 roku na polskim YouTube

Poznaliśmy najpopularniejsze filmy 2022 roku na polskim YouTube

Udostępniono listę materiałów wideo, które w 2022 roku cieszyły się na polskim YouTube największym zainteresowaniem wśród internautów. Obecność niektórych produkcji zapewne Was zaskoczy.


Google pod koniec każdego roku decyduje się na publikację mniej lub bardziej szczegółowych podsumowań odnośnie do platformy YouTube - można dzięki nim prześledzić zmieniające się trendy i sprawdzić. Właśnie doczekaliśmy się debiutu najnowszego zestawienia. Dotyczy ono naszego kraju.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze wideo w Polsce, to pierwsze miejsce należy do kabaretu "Wigilia 2022" autorstwa Neo-Nówki, który został obejrzany niemalże 11 milionów razy. Druga pozycja to występ Sary James w amerykańskiej edycji show Mam Talent, natomiast podium zamyka Friz ze swoją podróżą po Afryce.Udostępniono także listę najchętniej oglądanych teledysków. Liderem w kończącym się właśnie roku został SKOLIM z piosenką "Wyglądasz Idealnie", która uzbierała aż 96 milionów wyświetleń. Kolejne miejsce należy do Mr. Polski i jego "Złotych Tarasów". Podium zamyka Tribbs i "Ostatni raz zatańczysz ze mną".Rzućmy jeszcze okiem na Shortsy cieszące się największym zainteresowaniem. Tutaj króluje materiał "Kiedy pojedziesz na czerwonym na basenie" od Waksy Shorts, potem znajdziemy "Dziewczyny w lany poniedziałek:" od SANDERA ZIOMAL, natomiast na końcu podium widnieje "Ouch.." od Celine & Michiel.Pełne podsumowanie TOP 10 znajdziecie w specjalnym poście przygotowanym przez Google. Koniecznie do niego zajrzyjcie!

 

Oglądaliście któryś z powyższych materiałów? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.