Wyszedł zwiastun nowego filmu o Tomie i Jerrym

Wyszedł zwiastun nowego filmu o Tomie i Jerrym

Legendarny animowany duet - Tom i Jerry - przenosi swoją grę w kotka i myszkę na duży ekran w postaci filmu hybrydowego, czyli z udziałem aktorów oraz animacji. Niedawno wyszedł nowy zwiastun, kilku plakatów, a nawet kilka zdjęć z planu. Film wyjdzie w marcu 2021 roku.


Zadebiutowali jako filmy krótkometrażowe w latach czterdziestych, aż w końcu trafili na ekrany w sobotnie poranki w 1965 roku. Od tamtego czasu wybryki kota kontra myszy stały się ikoniczne i dołączyły do grona najbardziej znanych kreskówek, takich jak Scooby-Doo czy Flintstonowie.Najnowszy film z udziałem bohaterów opowiada o tym jak Tom zostaje zwerbowany przez młodą kobietę (Chloë Grace Moretz - znaną przede wszystkim z filmu Kick-Ass), która jako pracownica hotelu ma za zadanie pozbycie się myszy w przeddzień wielkiego ślubu. Kot szybko orientuje się, że jego przeciwnikiem ktoś kogo już dobrze zna - Jerry. Wkrótce dowiemy się jakie wynikną z tego perypetie.


Tim Story to reżyser odpowiedzialny za produkcję filmu. Znany jest on z reżyserii m. in. Fantastycznej czwórki (2005) czy Shaft (2019). Jeden z aktorów - Michael Peña (znany z Ant-Mana) - wychwalał go mówiąc:
Kiedy byliśmy na planie, nie wyglądało to na pracę. On po prostu chce się bawić i zapewniamy mu tę zabawę.

Miejmy nadzieję, że tę pozytywną energię z planu przeniosą na nasze ekrany.
Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.