Tofu Media otwiera nowy kanał

Tofu Media otwiera nowy kanał

Kolektyw Tofu Media pod kierownictwem kreatywnym Krzysztofa Gonciarza doczekał się autonomicznego kanału firmowego. W najbliższym czasie pojawią się na nim filmy związane z działalnością spółki.


Tofu Media to dom produkcyjny, który zajmuje się głównie realizacją filmów reklamowych, fabularnych, teledysków, reportaży. Warto wspomnieć, że we wrześniu poprzedniego roku firma poszerzyła swoją działalność o polski rynek poprzez stworzenie kolektywu Tofu Media Twórcy. Jednak dopiero teraz pojawił się kanał poświęcony zakulisowym materiałom, nazwany TOFU MEDIA Backstage.


Ze zwiastuna i zapewnień Krzysztofa Gonciarza możemy dowiedzieć się, że na kanale publikowane będą making-of'y, kulisy i backstage z projektów, których podejmują się twórcy wchodzący w skład Tofu. Kanał skierowany jest przede wszystkim dla zainteresowanych procesem twórczym wideo  oraz funkcjonowaniem firmy. Biorąc pod uwagę efektowność produkcji Tofu Media, sam przebieg prac realizacyjnych musi być równie godny uwagi. Publikowane będą też filmy pokroju nagrań z paneli dyskusyjnych lub imprez organizowanych przez Tofu – na przykład z ubiegłorocznego GonKonu.

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu