Tofiki śladami Gry o Tron!

Tofiki śladami Gry o Tron!

Ostatni sezon Gry o Tron dopiero powstaje i poczekamy na niego jeszcze przynajmniej rok. Aby umilić sobie czekanie na popularny serial, możemy oglądać aktorów z Gry o Tron w innych produkcjach, o czym pisaliśmy tutaj. Możemy też wyruszyć z Tofiki w podróż śladami Gry o Tron.


Tofiki na swoim kanale opublikowała film, w którym podróżuje po Chorwacji i  odwiedza miejsca znane z Gry o Tron. Na 30 klatkach udokumentowanych przez Tofiki możemy sobie porównać, jak wyglądają lokalizacje z Gry o Tron w rzeczywistości. Długi pobyt Wiki w Chorwacji pozwolił jej szczegółowo przyjrzeć się znanym z serialu lokacjom,  Poniżej znajduje się film:Podobny film wykonała Aleksandra Żuraw, która także odwiedziła kilka miejscówek znanych z Gry o Tron:Oba filmy zasługują na uwagę, nie tylko wśród widzów Gry o Tron, ale także wśród tych, którzy nie zdążyli jej jeszcze obejrzeć (Został ktoś taki...?). YouTuberki pokazują, że czekanie na nowy sezon nie musi być nudne, a podróżowanie może zyskać całkowicie inny wymiar.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.