To koniec Teamu X? Wiele na to wskazuje

To koniec Teamu X? Wiele na to wskazuje

Team X powstał niespełna rok temu. Prawdopodobnie już niedługo projekt zostanie definitywnie zakończony - tak wynika z wiadomości, którą od Stuarta Burtona otrzymał Sylwester Wardęga.


Osoby śledzące wydarzenia rozgrywające się wokół Team X zapewne zauważyły, że ostatnimi czasy z przedsięwzięciem nie dzieje się wiele dobrego. Z udziału w nim zrezygnowali już m.in. Kacper Błoński i Lexy.

Sylwester Wardęga postanowił zrealizować materiał wideo o wymownym tytule "CAŁA PRAWDA O TEAMIE X - Lexy VS Stuu", w którym przedstawił dosyć wrażliwe i do tej pory nieznane szczegóły. Mowa przede wszystkim o prywatnych konwersacjach ze Stuu - wynika z nich, że nadchodzi koniec Teamu X.

Jak się bowiem okazuje, cały projekt opiera się o umowę z agencją Spotlight podpisaną na dwa lata. Jest ona odpowiedzialna za załatwianie płatnych współprac dla poszczególnych członków, opłacanie domu oraz montażystów oraz kamerzystów.Kacper Błoński oraz Lexy postanowili jednak zaprzestać zgadzania się na proponowane partnerstwa, przez co Spotlight siłą rzeczy nie ma możliwości większego zarobku i utrzymywania projektu. Wskutek tego, Team X może zakończyć się szybciej, aniżeli było to przewidziane.

Do sytuacji postanowiła się odnieść również Lexy, która odpowiedziała na szereg pytań zadawanych przez społeczność. Influencerka nie kryje, że w Teamie X od dłuższego czasu nie działo się zbyt dobrze, a część członków była poza kamerą zupełnie inna, co przeszkadzało w utrzymaniu przyjaznej atmosfery. Do tego doszły spięcia pomiędzy "rdzeniem" przedsięwzięcia, czyli Lexy, Stuu oraz Marcinem Dubielem.Na ten moment Team X jeszcze istnieje, więc z głosami o jego upadku należy się jeszcze wstrzymać. Wszelkie doniesienia pozwalają jednak sądzić, że to tylko kwestia czasu.

 

Co sądzicie o wieściach dotyczących końca Teamu X? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.