Tivolt z charytatywną transmisją!

Tivolt z charytatywną transmisją!

Dziś o godzinie 16:00 na kanale Tivolt Games na YouTube, rozpoczął się charytatywny stream dla Patrycji. Dziewczyna zbiera pieniądze na operację stabilizacji i resekcji kręgosłupa, która miałaby się odbyć w Czechach.


Patrycja ze skoliozą zmaga się od dziecka. Jej kręgosłup jest wygięty o 130-140 stopni. Dziewczyna nie może spać, gdyż bóle pleców budzą ją co noc. Przez kręgosłup odczuwa często niedowład kończyn, bóle głowy, problemy z sercem i oddychaniem. Po długim oczekiwaniu na operację w Polsce, okazało się, że nikt nie chce się jej podjąć ze względu na to jak trudna jest w tym konkretnym przypadku. Znalazła się jednak szansa, na przeprowadzenie operacji przez czeską klinikę, która zapewniła, że może się jej podjąć. Koszt to jednak blisko 300 tysięcy złotych. Zbiórka na ten cel ruszyła jakiś czas temu na stronie Siepomaga.pl, lecz teraz w pomoc postanowili zaangażować się znajomi Patrycji, a także twórcy YouTube.Stream na kanale Tivolta ruszył dziś o godzinie 16:00 i obejrzycie go poniżej:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.