Tivolt przeszedł najnowsze Call of Duty w jednym odcinku!

Tivolt przeszedł najnowsze Call of Duty w jednym odcinku!

Kilka dni temu premierę miała gra Call of Duty: Infinite Warfare. Produkcja została różnie odebrana przez community graczy. Tivolt nie zwracając uwagi na opinię gamerów, postanowił sprawdzić samemu najnowszy tytuł od Activision. Zajęło mu to jeden odcinek. Na pewno zapytacie jak to możliwe. Materiał ma aż 6,5 godziny! O long-play'u Tivolta przeczytacie właśnie tutaj!


Zacznijmy od tego dlaczego najnowsza odsłona Call of Duty została nie najlepiej przyjęta w świecie gamingu. Gracze z całych sił nalegali na powrót do przeszłości. Starsze odsłony CODA umieszczone w klimatach II wojny światowej są wręcz klasykami w kolekcjach hardcorowych graczy. Niestety w pewnym momencie coś się zepsuło i seria zaczęła przypominać nieudaną kopię Star Warsów. Swoje pięć groszy dorzucił też zwiastun najnowszego Battlefielda. Dice zrobiło to na co czekało setki graczy. Cofnęło swoją strzelaninę do czasów I wojny światowej. Niedługo po tym opublikowany został trailer wspomnianego wcześniej Infinite Warfare, który zyskał miano jednego z najbardziej dislike'owanych filmów na YouTube. Nie wiemy, czy z tego rekordu Activision powinno się cieszyć.


Tivolt to jedna z tych osób, która nie przykłada zbyt dużej uwagi do opinii innych. Woli sam przyjrzeć się tematowi, a dopiero później ocenić daną rzecz. Tak też było z najnowszym CODem. Twórca postanowił nagrać long-play'a z gry. Zrobił to z wielu powodów. Jednym z nich było sprawdzenie jak działają statystyki YouTube. W którym momencie film przyciągnął największą uwagę, ile osób obejrzało materiał w 100%, lub w którym momencie film został przewinięty. Te wszystkie dane znajdziemy w panelu twórcy na YouTube. Według nas to bardzo ciekawy ruch ze strony Bartka.
A co Wy myślicie o najnowszej odsłonie Call of Duty? Dotrwaliście do końca longplaya Tivolta? Piszcie w komentarzach!