Tinder pomoże w szukaniu osoby towarzyszącej na wesele

Tinder pomoże w szukaniu osoby towarzyszącej na wesele

Ogłoszenia osób, które szukają towarzystwa na wesele, są chyba każdemu znane. Teraz poszukiwania te ułatwi Tinder, który we współpracy ze znaną amerykańską firmą wprowadza nową opcję.


Opcja nosi nazwę "Plus One" i odnosi się do osoby towarzyszącej na różnych wydarzeniach. Twórcy aplikacji zauważyli, że spora część użytkowników szuka niekoniecznie drugiej połówki, ale właśnie osoby do towarzystwa na wesele, czy inne imprezy okolicznościowe. Nowa funkcja ma za zadanie pomóc w takich poszukiwaniach."Plus one" działa po zaznaczeniu wspomnianej frazy. Można tego dokonać w zakładce "eksploruj".  Do zakładki przejdziemy z poziomu nowego przycisku, po którego kliknięciu będziemy w stanie znaleźć towarzystwo na wybraną imprezę, w tym tytułowe wesele.

Opcja powstała we współpracy z WeddingWire, czyli amerykańską firmą odpowiedzialną za organizację wesel. Obecnie funkcjonalność dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych, jednak istnieje możliwość rozszerzenia jej o kolejne kraje.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.