Tinder umożliwi sprawdzenie kryminalnej przeszłości pary

Tinder umożliwi sprawdzenie kryminalnej przeszłości pary

Tinder to aplikacja, która w dzisiejszych czasach znacznie ułatwia randkowanie i poznawanie nowych ludzi. W najbliższym czasie poznamy jej nową funkcję - sprawdzenie przeszłości kryminalnej naszej pary.


To dzięki Garbo - organizacji non-profit, z którą Match Group (spółka stojąca za Tinderem) podjęło współpracę. Użytkownicy aplikacji randkowej będą mogli sprawdzić czy potencjalna osoba, z którą będą chcieli się spotkać, nie ma kryminalnej przeszłości. Na pewno wpłynie to pozytywnie na ich poczucie bezpieczeństwa.

Nadsyłane do Garbo raporty policyjne oraz inne dokumenty prawne mają być akceptowane ręcznie po to, aby nie doszło do żadnej pomyłki. Ujawniane przestępstwa nie będą dotyczyły wykroczeń drogowych, a także zapisów w sprawie posiadania narkotyków.Za funkcję będziemy musieli dodatkowo zapłacić, niewiadomo jednak jeszcze czy będzie ona należała do pakietu premium. Na razie skorzystają z niej tylko Amerykanie. Czekacie na wprowadzenie tego udogodnienia w Polsce?

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.