Tim Apple. Tak według Trumpa nazywa się CEO Apple

Tim Apple. Tak według Trumpa nazywa się CEO Apple

O tym, że Donald Trump nie przebiera w środkach ani słowach wie każdy. Osobiście przekonał się też o tym sam Tim Cook - dyrektor generalny Apple, który niezręczną sytuację obrócił w żart. 


Podczas ostatniego spotkania w ramach American Workforce Policy Advisory Board Donald Trump zwrócił się do Tima Cooka per "Tim Apple". Można powiedzieć, że nie ma z czego robić wielkiego halo, ale nagranie zdobywa wielką popularność, a sam Tim podłapał żart i postanowił wykazać się dystansem do siebie, zmieniając na swoim oficjalnym Twitterze  własne nazwisko na bardziej adekwatne.Nagranie ukazujące żenującą wpadkę prezydenta Stanów Zjednoczonych znajdziecie poniżej:Co ciekawe żart Tima Cooka zarezerwowany jest wyłącznie dla posiadaczy sprzętów z systemem iOS. Znak nadgryzionego jabłuszka bowiem nie wyświetla się w poprawny sposób na innych systemach, co daje nam Tima Krzaczka lub Xboxa.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.