TikTokerzy z serią filmów o Żelkach jak Smok

TikTokerzy z serią filmów o Żelkach jak Smok

Pamiętacie jeszcze Water Bootle Flip Challenge? A co jeśli powiemy Wam, że ostatnio pojawił się w nowej odsłonie - tym razem z żelkami jak SMOK od Wawelu i można uwieść na niego dziewczynę? 


Tak przynajmniej wynika z filmu jednego z TikTokerów - Kuby Norka.
Zacznijmy jednak od początku, bo magiczny sposób Kuby nie mógłby zadziałać, gdyby nie współpraca z innymi TikTokerami, którzy przekazywali sobie paczkę żelków z rąk do rąk, a raczej z filmu na film. Siedmiu twórców postanowiło wykorzystać boczne otwarcie stojącej paczki Żelków Jak SMOK do flipowania nim i w spójny sposób połączyło swoje filmy.

Bliźniacy TwinsStyle odkryli metodę na znalezienie się w kilku miejscach w jednym czasie, po czym podzielili się żelkami z Julią Kosterą, która podała je dalej do Sandry Maliszewskiej, a jej udało się wyczarować podwójnego żelkowego flipa. Paczka od niej wylądowała u Kuby Norka, który jak już uwiódł koleżanki, to podał ją dalej do Julii Wołczyńskiej, a ona do Natalii Puchniarskiej. Łańcuszek dotarł aż do Julii Żugaj, która paczką słodyczy uszczęśliwiła swoje koleżanki.

To jednak nie koniec flipowania i zabawy żelkami, bo ci sami TikTokerzy wkrótce podzielą się drugą partią materiałów. Warto więc ich obserwować, żeby zobaczyć, co jeszcze wymyślą. Pamiętajcie tylko, że łatwo narobić sobie apetytu na Żelki jak SMOK i na udanego flipa. A ten ostatni niekoniecznie musi od razu wyjść... ale zawsze pozostaje słodkie pocieszenie. 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.