TikTok testuje opcję płatnych subskrypcji

TikTok testuje opcję płatnych subskrypcji

TikTok robi kolejny krok, aby pomóc jego użytkownikom w zarabianiu na własnych treściach. Gigant rozpoczął właśnie testy opcji płatnych subskrybcji.


TikTok to platforma, która bardzo się rozwinęła przez ostatnie lata i zdobyła grono oddanych użytkowników. Wpływ na ten sukces miał z pewnością wyjątkowo sprawnie działający algorytm. Na portalu TheInformation w czwartek pojawiła się informacja o testowaniu przez TikToka płatnych subskrybcji. W przypadku wprowadzenia opcji, algorytm może przestać być tak dokładny, jednak z funkcji z pewnością zadowoleni będą popularni twórcy platformy.W ostatnim czasie podobną decyzję o rozpoczęciu testów funkcji płatnych subskrypcji ogłosił Instagram. Wydaje się zatem, że jest to nowy trend, który zamierzają w najbliższym czasie wykorzystać popularne platformy społecznościowe. Co uważacie o takiej opcji? Bylibyście skłonni zapłacić za dostęp do treści waszego ulubionego influencera?

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.