TikTok MMA powstało naprawdę... Oto karta walk

TikTok MMA powstało naprawdę... Oto karta walk

Jakiś czas temu w sieci zrobiło się głośno po przedstawieniu pomysłu stworzenia gali "TikTok MMA", w której mieliby wziąć udział znani polscy TikTokerzy. Po słabo przyjętej zapowiedzi wydarzenia w formie wideo, okazało się, że nie jest to żaden żart, a pierwsza gala TikTokerów stanie się faktem już w styczniu 2020 roku . 


O gali po raz pierwszy usłyszeliśmy na początku tego miesiąca. Po amatorskim wideo zapowiadającym wydarzenie, chyba nikt nie wierzył w to, że taki event ma szansę powstać naprawdę. Komentarze i liczba łapek w dół jasno dały do zrozumienia, że społeczności nie spodobał się ten pomysł. Wiele osób zarzuciło kradzież pomysłu od federacji FAME MMA, która także stawia na amatorskie walki znanych internetowych osobistości.Mimo złych ocen, organizatorzy się nie poddają i już prowadzą prace nad galą zaplanowaną na styczeń 2020 roku. Co istotne, kilka dni temu ogłosili oficjalną kartę walk. Wśród nich zobaczymy m.in. pojedynek Pauliny Paoli (1.7 mln obserwujących) z  Xjwasixx (130 tys. obserwujących). 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Przedstawiamy oficjalną kartę walk Tik Tok MMA. #tiktokmma #tiktok #mma #pojedynek


Post udostępniony przez I Gala TIKTOKERÓW MMA (@gala_tiktokerow)


Gala ma być dostępna do oglądania za pomocą PPV na www.GTmma.pl - stronie, która jeszcze nie została postawiona. Jesteśmy ciekawi jak potoczą się dalsze losy organizacji, która od początku została skazana na porażkę w świetle internetowej społeczności. Negatywnie odnoszą się do niej także media, które poruszają dodatkowo kwestie etyczne tego, czy taka gala w ogóle powinna mieć miejsce. TikTok charakteryzuje się bowiem młodą grupą odbiorców, wśród których promowanie tego typu rozrywki jest kwestią niezwykle kontrowersyjną. A wy, co sądzicie o tym pomyśle?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.