TikTok otwiera pierwsze biuro w Polsce

TikTok otwiera pierwsze biuro w Polsce

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji. Korzysta w niej coraz więcej osób w Europie. Z tego względu otwiera się pierwsze biuro TikToka w Polsce!


W Polsce TikTok został przyjęty z wielkim entuzjazmem, a w ubiegłym roku odnotowaliśmy wzrost liczby naszych użytkowników o kilkadziesiąt procent. W 2020 roku zrealizowanych zostało ponad 600 kampanii dla największych marek w regionie, takich jak Lidl, McDonald, Hortex, mBank, L’Oréal czy Samsung. Jestem pewna, że już wkrótce do grona naszych partnerów dołączy jeszcze więcej polskich i międzynarodowych marek.

Tak na temat przyjęcia TikToka w Polsce wypowiedziała się Sylwia Chada, która objęła stanowisko General Manager w Polsce i Europie Centralnej.

Warszawski zespół weźmie odpowiedzialność za budowanie świadomości platformy w regionie, a także za kolejne współprace z przeróżnymi markami. Z uwagi na rozwój aplikacji, z pewnością będzie ich wiele.Według "Apptopi" TikTok plasuje się na pierwszym miejscu najchętniej pobieranych aplikacji w 2020 roku. Czekamy więc na otwarcie biura w Polsce i na kolejne rankingi, które zapewne pokażą, czy będzie miało to realny wpływ na zwiększenie liczby użytkowników aplikacji.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.