Tiger Bonzo grzebie w śmieciach - reakcje YouTuberów!

Tiger Bonzo grzebie w śmieciach - reakcje YouTuberów!

Nieco ponad tydzień temu, w Internecie zrobiło się głośno po publikacji materiału pt. "tiger przyłapany na grzebaniu w śmietniku!". W filmie tym, znany z kontrowersyjnych filmów w sieci "Tiger Bonzo", zostaje nagrany na tyłach sklepu, gdzie podobno wcześniej grzebał w znajdującym się tuż obok śmietniku. YouTuberzy nie pozostali bez reakcji wobec tego materiału!


Film zamieszony 31 sierpnia przez użytkownika "lion", został do tej pory obejrzany już ponad 176 tysięcy razy:
Pierwszym YouTuberem, który postanowił opowiedzieć o tym fakcie, był DeeJayPallaside. W swoim programie pt. "6:30", Żiżej przedstawił materiał "liona", po czym wszystko skomentował. Do tego materiału, Daniel dodał także tłumaczenie Tigera na film z grzebania w śmietniku (1:54). Zdaniem YouTubera, jego zachowanie jest dziwne. Gdyby przecież nic takiego nie robił, nie zareagował by tak agresywnie na zaczepki "liona". Koniecznie to zobaczcie!
Kolejnym YouTuberem, który postanowił odnieść się do tego zdarzenia, był Serafin. W humorystyczny i momentami sarkastyczny sposób wyśmiał całą tę sytuację oraz twórczość Tigera. Powiedział jednak, że "Bonzo" jest przynajmniej prawdziwy w tym co robi w Internecie. Nie wykluczył też, że cała ta sytuacja może być ustawiona. Sprawdźcie sami jego materiał:
Ostatnim twórcą, który odniósł się do tej sytuacji był sam Nitrozyniak. Właśnie dziś, postanowił opowiedzieć o tym wszystkim swoim widzom. Na początku powiedział kim tak naprawdę jest Tiger Bonzo i skąd on się wziął. Nitro jednak nie pochwalił całej sprawy dotyczącej nagrania Tigera w pobliżu śmietnika. Powiedział, że sama sytuacja nie byłaby tak zła, gdyby nie fakt, że "lion" nagrał osoby, które według Sergiusza nie są do końca zdrowe umysłowo. Jasne jest więc dla niego jest, że prowadzą takie, a nie inne życie i nie mają zwykłej pracy. Materiał Nitrozyniaka obejrzycie poniżej:
Na sam koniec pozostawiamy Was z remixem "Kaktusa", który przerobił film "liona". Musimy przyznać, że wyszło całkiem zabawnie! Koniecznie tego posłuchajcie:
A Wy, co sądzicie o tej sprawie? Dajcie znać w komentarzu pod tym artykułem!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.