TheUnboxall w Dzień dobry TVN!

TheUnboxall w Dzień dobry TVN!

Niejednokrotnie różni twórcy internetowi pojawiają się także w tych bardziej tradycyjnych mediach. Najczęściej są to udziały, gdzie są zapraszani jako eksperci w danej dziedzinie, jako goście, czy ot tak żeby opowiedzieli coś o sobie i przedstawili się szerszemu gronu odbiorców. Dziś rano w popularnym programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć Unboxalla, znanego w sieci z otwierania paczek YouTubera.


Wiele osób, szczególnie tych, które śledzą twórcę nieco bardziej, wiedziało o debiucie telewizyjnym Unboxalla już wczoraj, gdy to za pośrednictwem swojego Facebooka poinformował widzów o swoim występie.Twórca był bohaterem reportażu o samym sobie, w którym to przedstawiono pokrótce czym się zajmuje oraz jak na jego nietypowe zajęcie reaguje rodzina. Mogliśmy zobaczyć również jak mieszka i jak wygląda jego stanowisko pracy "od kuchni". W dalszej części programu prowadzący program duet Anna Kalczyńska-Maciejowska oraz Andrzej Sołtysik zadali Unboxallowi kilka pytań chociażby dotyczących jego motywacji i kwestii co nim kierowało i dlaczego właściwie zajął się swoją obecną profesją. Nie zabrakło oczywiście pytań o dalsze plany twórcy, który nie ukrywa, że nie powiedział jeszcze w internecie swojego ostatniego słowa. Finałem całego gościnnego występu był... unboxing na żywo paczki przygotowanej wcześniej przez twórców programu. W internecie krążą już nagrania z tego występu dostępne dla wszystkich tych, którzy nie mogli zobaczyć występu przed telewizorem.

 

Kliknij tutaj aby przejść do materiału DDTVN z udziałem Pawła!


Niewykluczone, że Unboxall jeszcze nie raz pojawi się w telewizji - w końcu jego internetowa nadal nabiera tempa i jeszcze wiele sporych sukcesów przed nim. Czekamy na więcej!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.