THE STORYWALKERZ - tajemniczy kanał uczestników Mam Talent

THE STORYWALKERZ - tajemniczy kanał uczestników Mam Talent

Na antenie TVN śledzić możemy już dziesiątą edycję popularnego programu "Mam Talent", którego celem jest wyławianie ludzi z niesamowitymi talentami i przedstawianie ich umiejętności większemu gronu osób. Pewna grupa uczestników tego show jest dość specyficzna i właśnie założyła swój kanał na YouTube. 


Mowa tutaj oczywiście o tytułowej ekipie THE STORYWALKERZ, która to niedawno zadebiutowała w tytułowym programie i za sprawą prowadzącego, Szymona Hołowni, już po pierwszym występie trafiła do półfinału - pokaz tak bardzo mu się spodobał, że zdecydował się na wciśnięcie tzw. złotego przycisku. Jak wskazuje już sama nazwa grupy, ludzie do niej należący przedstawiają przeróżne historie za pomocą tańca. Powtórkę ich udziału w programie znajdziecie tutaj. Na swój kanał wrzucili jednak osobny materiał, w którym przedstawiają ten sam taniec.Osoby z THE STORYWALKERZ są o tyle tajemnicze, że nie znamy ich prawdziwej tożsamości, lecz ten fakt zupełnie w niczym nie przeszkadza - publiczności taka demonstracja konkretnych opowieści bardzo się spodobała. Co jednak najciekawsze, tą grupą zainteresowała się nie tylko telewizja, ale i internet. Odcinek specjalny z udziałem właśnie tej ekipy ukazał się na kanale Magic of Y.Kontakt z THE STORYWALKERZ nawiązał również Cyber Marian, który na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie przedstawiające siebie oraz przedstawicieli tejże grupy. Zobaczymy co wyszło z tej współpracy w następnym Cyber Info.Jak mawiał Pacior Karolek... Kto Wie Ten Wie! @thestorywalkerz #thestorywalkerz #youtubełączyludzi #cyberinfo


Post udostępniony przez Cyber Marian (@cybermarianpl)


Na specjalnym kanale ekipy pojawił się również pierwszy odcinek animowanej serii opowiadający chociażby o historii jej powstania. Nie wiemy dokładnie na czym polegać będą kolejne materiały - więcej szczegółów dowiemy się zapewne w następną sobotę, gdy na profil trafi kolejny klip.Ciekawe jest to, że to, co THE STORYWALKERZ przedstawia w programie "Mam Talent" to najprawdopodobniej tylko zwiastun opisanego powyżej kanału na YouTube, a ich występy po udziale w show nie będą kontynuowane. Tajemniczo!

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.