The Sims 5 zostało oficjalnie zapowiedziane

The Sims 5 zostało oficjalnie zapowiedziane

The Sims 5 zostało zapowiedziane, lecz na razie gra występuje pod nazwą roboczą Project Rene. Użytkownicy mogą spodziewać się "zupełnie nowego spojrzenia" na popularną markę - cokolwiek to oznacza.


Od premiery The Sims 4 minęło ponad osiem lat. Przez ten czas światło dzienne ujrzało mnóstwo dodatków, pakietów oraz zestawów akcesoriów. Nic więc dziwnego, że gracze z niecierpliwością wyczekują kontynuacji. Tej nie zobaczymy jeszcze przez co najmniej kilka lat - wiemy jednak, że "piątka" powstaje.

Electronic Arts poinformowało, że Project Rene to jej tytuł kodowy. Konsumenci mają liczyć na znacznie większą swobodę w zakresie budowania oraz urządzania domów. Każdy mebel będzie można modyfikować tak, by pasował do osobistych preferencji graczy. Podobnie ma sprawa wyglądać z kreacją Simów.

Podzielono się kilkoma nagraniami z nadchodzącego tytułu, możecie je zobaczyć poniżej:Co ciekawe, tytuł ma oferować aspekty wieloosobowe oraz opcję zabawy z osobami posiadającymi grę na różnych platformach - konsolach, PC oraz urządzeniach mobilnych. Trudno jednak stwierdzić, kiedy nastąpi debiut The Sims 5.

Gra znajduje się na "bardzo wczesnym etapie produkcyjnym", więc raczej nie ma co liczyć na szybką premierę - tej doczekamy się zapewne dopiero za kilka lat. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość. Warto przy okazji przypomnieć, iż The Sims 4 jest teraz dostępne za darmo.

 

Czekacie na The Sims 5? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.