The Sims 4 przechodzi na model free-to-play

The Sims 4 przechodzi na model free-to-play

The Sims 4 to kultowa już gra, która miała swoją premierę ponad 8 lat temu. Po tym czasie, Electronic Arts podjęło decyzję o tym, że wkrótce produkcja stanie się darmowa. Kiedy dokładnie?


The Sims 4 będzie darmową produkcją od 18 października bieżącego roku. Electronic Arts podjęło decyzję o przejściu na model free-to-play prawdopodobnie z kilku przyczyn. Jedną z nich jest fakt, że tytuł ma już swoje lata, a kolejną to, że taka decyzja może zachęcić do zagrania w grę nowe osoby, które w przyszłości zdecydują się na zakup dodatków do The Sims 4.

 Przejście na model free-to-play, jak informuje oficjalny profil gry, ma dotyczyć wszystkich platform - PC oraz konsol PS5, PS4, Xbox Series X|S i Xbox One.

Jeśli jesteście już posiadaczami The Sims 4, znajdzie się także coś dla was. Do 17 października posiadacze podstawowej wersji gry będą mogli pobrać za darmo DLC "Oaza wystroju". Tę kolekcję pobierzecie klikając tutaj.

 

Graliście wcześniej w The Sims 4? Czy może dopiero zdecydujecie się na rozgrywkę po tym, jak gra stanie się darmowa? Piszcie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.