The Office - znamy datę premiery polskiej wersji serialu

The Office - znamy datę premiery polskiej wersji serialu

Polska wersja serialu The Office zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Taką informację przekazał lokalny oddział CANAL+. Udostępniono także krótki materiał promocyjny.


W lipcu dowiedzieliśmy się, że CANAL+ pracuje nad polską wersją popularnego serialu The Office. Teraz w końcu doczekaliśmy się informacji dotyczącej daty premiery. Okazuje się, że produkcja zadebiutuje już 22 października i będzie dostępna online.

Tworzona we współpracy z BBC Studios rodzima odsłona sitcomu opowiadać będzie o firmie produkującej wodę mineralną, która dopiero co została przejęta przez nowego właściciela. W rolach głównych wystąpią: Piotr Polak, Adam Woronowicz oraz Vanessa Aleksander.

Przy okazji udostępniono krótki materiał promocyjny, z którego... nic nie wynika:Twórcy obiecują humor na wysokim poziomie i charakterystyczny dla amerykańskiego oraz brytyjskiego odpowiednika klimat. Cóż, śmiem wątpić, ale pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Kto wie, może doczekamy się naprawdę dobrego serialu?

 

Czekacie na polskie The Office? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.