Znany YouTuber zapowiedział serię dokumentalną o Jake Paulu

Znany YouTuber zapowiedział serię dokumentalną o Jake Paulu

Właśnie potwierdziły się plotki, dotyczące tego, że YouTuber Shane Dawson szykuje serię dokumentalną z Jakem Paulem w roli głównej.


Jake Paul jest jedną z największych gwiazd YouTube na świecie. Trudno powiedzieć o nim, że jest on tylko młodszym bratem Logana Paula, kiedy na swoim koncie ma już prawie 17 milionów subskrypcji. A do tego będzie miał też serię dokumentalną o sobie w reżyserii Shane'a Dawsona - kolejnego YouTubera, który ma 17 milionów stałych widzów.

Shane na swoim koncie ma dokumenty o takich postaciach jak TanaCon czy Jeffre Star, które łącznie zostały obejrzane jakieś 100 milionów razy. YouTuber na swoim Twitterze i YouTube udostępnił teaser do nadchodzącego dokumentru o Jake'u, który będzie się składał z 8 części i nazywał się "The Mind of Jake Paul". Premiera już 25 września na jego kanale:Trailer pokazuje kompilację wybryków Jake'a, z których jest znany, a sam autor dokumentu twierdzi, że "to będzie koszmar". Najciekawsze jak zawsze znajduje się na końcu. Osoba za kamerą pyta Shane'a, o co najbardziej się martwi. Na co Shane odpowiada, że Jake będzie wściekły, kiedy dowie się, o czym tak naprawdę jest ten dokument.

Trudno jednak jego słowa brać za prorocze, gdyż Shane i Jake współpracowali przy tym filmie razem i w pełnej zgodzie, dlatego ta kwestia może być podyktowana zwykłą chęcią przyciągnięcia uwagi. Z drugiej strony Shane przyznał, że spędził miesiąc na nagrywaniu Jake'a i ma 100 godzin materiału i po tym doświadczeniu nigdy w życiu nie czuł się tak oschły, rozemocjonowany, zmieszany, podekscytowany, zły i jednocześnie kreatywnie spełniony.

Wygląda więc na to, że niezależnie od tego czy szanuje się Jake'a Paula, czy też nienawidzi, to dokument może oddać istotę jego osobowości. Zapowiada się bowiem na to, że seria zaproponuje przeróżne spojrzenia na postać amerykańskiego gwiazdora. Nawet takie, których on sam się nie spodziewa.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.