The Grand Tour -

The Grand Tour - "nowe Top Gear" można oglądać już w Polsce!

Po sukcesie platformy streamingowej Netflix na polskim rynku, przyszła pora na kolejny serwis, który wcześniej nie był dostępny w naszym kraju. Od środy mamy legalny dostęp do usługi Amazon Prime Video - strony, która funkcjonuje na takich samych zasadach jak wcześniej wspomniany już Netflix - także możemy na nim oglądać filmy, programy i seriale w streamingu. 


Jeszcze kilka lat temu trudno byłoby nam pomyśleć, że seriale lub filmy będziemy mogli oglądać w inny sposób, niż za pośrednictwem telewizora. Teraz możemy cieszyć się wszystkimi topowymi serwisami streamingowymi, które większości ich użytkowników zastąpiły telewizje.  Od tej pory nie musimy martwić się używaniem "pirackich" stron  i wygodnie możemy poznawać godne uwagi produkcje Amazonu.

amazon-prime

Prime Video wystartowało aż w 200 krajach, jednak jego debiut nie oznacza, że będziemy mogli cieszyć się wszystkimi opcjami, które dostępne są za granicą. Niestety na chwilę obecną nie mamy możliwości korzystania z e-booków oraz audiobooków. W serwisie nie znajdziemy dużej ilości materiałów w języku polskim, jednak reszta może zostać odblokowana po jakimś czasie, podobnie jak na Netflixie, który dopiero po kilku miesiącach udostępnił polską wersją językową, napisy i płatności w złotówkach. Platforma na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom Jeremiego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya, czyli twórców kultowego programu "Top Gear", ze względu na  "The Grand Tour", które jest autorską produkcją serwisu firmy Amazon oraz wizytówką całego serwisu. Serial cieszy się ogromną popularnością przez  podobieństwo do swojego poprzednika- "Top Gear'a", który do 2015 roku był prowadzony przez wymienione wcześniej trio.

thegrandtourlarge2016-1

Jego tematyka również nawiązuje do tematu motoryzacji.  Oprócz tego jedną z ciekawszych propozycji jest serial Community, który przedstawia historie mężczyzny, który traci prace i musi wrócić na studia, aby zdobyć nowy dyplom.

amazon-prime-video-polska

Dla nowych użytkowników przygotowana została specjalna oferta związana z płatnościami. Przez pierwsze pół roku, miesięczna opłata będzie wynosiła 2.99 euro, a po upływie tego czasu zwiększy się dwukrotnie do ceny 5.99 euro za miesiąc. Aby sprawdzić jak wygląda korzystanie z serwisu, na początek możemy skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Amazon Prime Video.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.