Powstaje gra oparta na programie The Grand Tour!

Powstaje gra oparta na programie The Grand Tour!

Amazon Game Studios postanowiło wykorzystać popularność dwóch popularnych programów motoryzacyjnych i na ich podstawie stworzyć grę wideo. Mowa oczywiście o Top Gear i The Grand Tour. 


Już niedługo fani wspomnianych serii będą mogli przeżyć wyzwania podobne do tych, jakich podejmują się Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond. Amazon zapowiedział bowiem produkcję The Grand Tour Game opartą na licencji popularnego programu. Ta gra samochodowa trafi wyłącznie na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One - premiera ma się odbyć wkrótce. Na ten moment musimy nacieszyć się tylko i wyłącznie opublikowanym niedawno zwiastunem.Oprócz wspomnianych prowadzących produkt oferował będzie wiele szybkich samochodów. Gracze wcielą się w trójkę bohaterów i przeżywać będą przygody znane z telewizyjnego show. Co więcej - oprócz zmagań znanych z dwóch pierwszych sezonów, użytkownicy zmierzą się także z tymi z epizodu trzeciego. Gra ma być aktualizowana po każdym jego odcinku, czyli co każdy piątek.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.