Już niedługo w samochodach Tesli będzie można... grać w gry

Już niedługo w samochodach Tesli będzie można... grać w gry

Elon Musk chyba nigdy nie przestanie zaskakiwać swoimi pomysłami. Okazuje się, że w najnowszej wersji oprogramowania do samochodów Tesli pojawi się opcja... grania w gry wideo. 


O tym fakcie Elon poinformował na swoim Twitterze - zapowiedział, że już niedługo kilka z klasycznych produkcji Atari trafi na system pokładowy Tesli w postaci miłego easter egga. Mowa tutaj o takich pozycjach jak chociażby Tempest, Missile Command oraz Pole Position. Ostatnia z tych produkcji wydaje się być najciekawsza, gdyż do zabawy będzie można wykorzystywać nie tylko panel dotykowy, ale także kierownicę. To jednak jeszcze nie koniec.Okazuje się, że Musk nie chce stanąć tylko na kilku grach i już zaczął szukać deweloperów, którzy byliby chętni do stworzenia (lub przeniesienia z innych platform) produkcji specjalnie do samochodów od Tesli. Znając inicjatywy Elona, takie zapewne w przyszłości się pojawią.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.