Twórcy kanału Terenwizja na

Twórcy kanału Terenwizja na "azjatyckim Dakarze" wraz z Rafałem Sonikiem!

Terenwizja to najpopularniejszy w Polsce kanał YouTube poświęcony tematyce offroadu. Ekipa obserwowana przez blisko 150 tysięcy subskrybentów, kilka dni temu wraz z Rafałem Sonikiem ruszyła na Silk Way Rally 2019! 


Silk Way Rally to jedno z najbardziej wymagających zmagań rajdowych świata. Tegoroczna edycja rozpocznie się już jutro, 7 lipca w Irkucku. Z miasta położonego w Syberii rajdowcy ruszą przez bezdroża Rosji, a w dalszej kolejności przejadą część Mongolii i Chin. Razem zawodników czeka ponad 5000km tras! Silk Way Rally 2019 zakończy się 16 lipca w chińskim Dunhuang.Na "azjatycki Dakar" kilka dni temu wyruszył team Rafał Sonik.  Znany polski kierowca rajdowy na swoim quadzie ma zamiar powalczyć o zwycięstwo.
Kiedyś pragnąłem zdobyć Beduina, czyli wygrać Dakar Rally i udało się. Teraz moje marzenie ma kształt tygrysa - trofeum Silk Way Rally, rajdu który właśnie oficjalnie się zaczął. Jak mówi nasze motto – marzenia są dla tych, którzy zostają w domu, wyzwania dla tych, którzy ruszają w drogę. Tak więc ruszam w drogę, napędzany tym marzeniem! Trzymajcie kciuki, zwyciężmy to razem! - pisze na swoim profilu Rafał Sonik.

Wraz z nim do Azji poleciała ekipa kanału Terenwizja, która będzie relacjonowała to niesamowicie emocjonujące wydarzenie. Po zakończeniu rajdu na ich kanale możemy spodziewać się relacji wideo, na której pokazane zostaną kulisy Silk Way Rally 2019. Widzowie nie kryją swojego zadowolenia w związku z wyjazdem zespołu w tym kierunku i m.in. piszą:
Długo Was oglądam i szczerze ciesze się, że wreszcie udało się wskoczyć na wyższy poziom.

Zazdro, róbcie dobrą robotę. Podobno ten rajd jest trudniejszy niż Dakar.

Kurdeeee, coś pięknego taka trasa. Powodzenia i nic tylko czekać na relację.Nam nie pozostaje nic więcej jak życzyć Rafałowi Sonikowi oraz jego zespołowi zwycięstwa w rajdzie, a ekipie Terenwizji nagrania wyjątkowej relacji. Powodzenia!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.