Teraz już nie Nelik - Nitrozyniak chwali się nowym kotem

Teraz już nie Nelik - Nitrozyniak chwali się nowym kotem

Wszyscy widzowie Nitrozyniaka na pewno dobrze znają i lubią jego kota Nelika. Niestety od czasu przeprowadzki YouTubera do Polski, kot już z nim nie mieszka. Kilka dni temu Nitro pochwalił się nam swoim nowym współlokatorem, a dokładniej brytyjską kotką krótkowłosą - Mercy. 


Od kiedy pierwszy raz Nitro wrzucił zdjęcie kota na swoje media społecznościowe, fani zasypali go ogromem pytań na temat zwierzaka, dlatego dzisiejszy film został w całości mu poświęcony. Sergiusz opowiedział nam między innymi o tym, jak brakowało mu właśnie takiego "przyjaciela" w Polsce. Nie mógł on zabrać Nelika ze sobą, ze względu na to, że kot ma już swoje lata i podróż oraz przeprowadzka z Hiszpanii mogłyby być dla niego męczące. Po znalezieniu odpowiedniej hodowli i po odbyciu rozmowy z poprzednią opiekunką Mercy, Nitro mógł spokojnie zabrać ją do nowego domu. Trzeba przyznać, że kotka jest na prawdę urocza!
sobota dzień kota 🐈 #leniuchujemyzM


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sandra Kułyk 🌸 (@slythi)
Mój nowy kolega na najbliższe +/- 15 lat :)


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sergiusz Górski (@thenitrozyniak)


Pamiętacie jak Nelik otwierał skrzynki? Udało się mu wtedy wydropić kosę! Ciekawe czy Nitro powtórzy ten wyczyn z drugim kotem.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.