Ten Youtuber zebrał ponad 3.5 miliona subskrypcji w tydzień!

Ten Youtuber zebrał ponad 3.5 miliona subskrypcji w tydzień!

My też nie rozumiemy ani jednego słowa z jego filmów, ale liczby mówią same za siebie. Lord Kruszwil przy nim się chowa. 


Brazylijczyk Nilson Izaias Papinho - bo o nim mowa, w przerwie od opowiadania o ogrodnictwie, kwiatach i robienia slime'ów spisuje swoich subskrybentów w zeszycie i dziękuje im za poświęcony mu czas.A przynajmniej robił to do tej pory, ponieważ teraz raczej trudno będzie mu tego dokonać z ponad 3.5 milionem subskrypcji. Trudno powiedzieć, co tak naprawdę się wydarzyło, ale uroczego staruszka od początku lutego według serwisu Socialblade zasubskrybowało ponad 3.5 miliona ludzi!Nie można jednoznacznie stwierdzić czy jest to YouTube'owa anomalia, czy rzeczywiście staruszek skradł serca widzom. Bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja, ponieważ wiekowy YouTuber nie schodzi z czołówek brazylijskiej prasy i robi tam ogromną karierę. Oceńcie sami, oglądając jeden z jego filmów:Jesteśmy bardzo ciekawi, jak dalej rozwinie się zawrotna kariera staruszka. Jeśli nie jest to żaden błąd serwisu, to na naszych oczach rodzi się historia, w której pasja odgrywa największą rolę, a sam Nilson udowadnia, że na podbicie YouTube'a nie jest nigdy za późno.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.