Tak wyglądał pierwszy Teleturniej YouTuberów!

Tak wyglądał pierwszy Teleturniej YouTuberów!

YouTuberzy mieli już okazję brać udział w różnych teleturniejach. Najgłośniejszym tego typu przedsięwzięciem był występ znanych twórców w świątecznym odcinku Familiady. Tym razem jednak teleturniej był przygotowany specjalnie dla YouTuberów.


Rzecz miała miejsce na tegorocznym PGA, które zakończyło się w ten weekend. Izak we współpracy ze Spritem nagrał specjalny teleturniej YouTuberów i gamerów o nazwie "2/10", gdyż drużyna Leha i Reziego mierzyła się z dziesięcioma innymi twórcami i fanami gier wideo wśród których znaleźli się m.in: Stuu, Nervarien, Adam Zdrójkowski czy Łozo.

Zasady były bardzo proste, gdyż na kole fortuny losowana była kategoria w postaci jednej z popularnych gier lub pytania konkursowego. Żeby dać szansę Rezigiuszowi i Lehowi, których drużyna miała zdecydowanie mniej zawodników, to za poprawną odpowiedź dostawali oni jeden punkt więcej niż drużyna z Nervarienem i Stuu w składzie. Zobaczcie, jak to wyglądało:Pierwsza runda potyczki zakończyła się remisem 7 do 7, a o wszystkim miał zadecydować wielki finał. Przewrotność teleturnieju jednak nie znała granic i musiał on zakończyć się wynikiem 27 do 27, co z jednej strony było sprawiedliwym rozwiązaniem, a z drugiej każdy chciał wygrać i niedosyt pozostał.

Tego typu teleturniej to bardzo dobra okazja do tego, żeby gamerzy mogli ze sobą rywalizować nie tylko przed ekranami komputerów czy konsol, ale właśnie na żywo twarzą w twarz.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.